Truskawkowa pianka

Jadłospis indywidualny układam na podstawie ankiety żywieniowej, którą otrzymasz ode mnie na maila. Wypełniasz ją i odsyłasz mi. Bardzo dokładnie i szczegółowo wypełnij ankietę, ponieważ na jej podstawie będę układać jadłospis. Nie ma możliwości zmian po otrzymaniu ode mnie jadłospisu, dlatego to tak ważne, żeby ankieta była bardzo dokładnie wypełniona.

W ciągu 7 dni roboczych przygotuje dla Ciebie 7- dniowy plan żywieniowy wraz z zaleceniami, listą zakupów oraz instrukcją wymiany produktów. Produkty w planie żywieniowym są łatwo dostępne i znajdziesz je w większości marketach jak Biedronka, Lidl, Netto i innych. Biorę także pod uwagę, gdzie Ty robisz zakupy na co dzień.

Dzięki instrukcji wymiany produktów będziesz wiedzieć jak je wymieniać produkty między sobą, żeby dieta była jeszcze łatwiejsza i przyjemniejsza oraz co kupić, jeśli nie będzie czegoś z listy w sklepie.Co miesiąc mogę ułożyć dla Cebie inny jadłospis, jeśli, zdecydujesz się przedłużyć współpracę 🙂


Cena: 179 zł
Ważne informacje dotyczące współpracy:

Pamiętaj, żeby bardzo dokładnie wypełnić ankietę żywieniową. Im dokładniej ją wypełnisz, tym lepiej będzie jadłospis dopasowany dla Ciebie. Jeśli posiadasz badania z ostatnich 3 miesięcy, proszę prześlij mi je razem z ankietą żywieniową. Jeśli zamierzasz dopiero zrobić badania, proszę o wykonanie:

– morfologia – lipidogram – mocz – glukoza na czczo

Dodatkowo można sprawdzić:

– witamina D – TSH (ft3, ft4)

Nie współpracuje z pacjentami onkologicznymi, z osobami z zaburzeniami odżywiania, z chorymi na cukrzycę typu I, z osobami z fenyloketonurią, z pacjentami ze schorzeniami nerek, z zawodowymi sportowcami i dziećmi.