Cześć, miło Cię tu widzieć!

Be Smart-Eat Smart to blog o zdrowym stylu życia, diecie, zmianie nawyków oraz o akceptacji samego siebie. Będzie tu mnóstwo pomysłów na pyszne zdrowe posiłki.
Możesz się spodziewać jeszcze więcej pysznych przepisów oraz postów na konkretne tematy związane z odchudzaniem, dietą, motywacją. Jeśli chcesz daj mi znać w komentarzu co Ciebie najbardziej interesuje. Postaram się uwzględnić to w kolejnych postach.

Na początek zacznij od tych tematów:

Nie ważne, czy dopiero zaczynasz przygodę ze zdrowym odżywianiem, czy już całkiem sporo wiesz. Na pewno znajdziesz tutaj coś dla siebie.

W zakładce DIETA znajdziesz ciekawe posty, dotyczące diety i zdrowego odżywiania. Obecnie nie ma ich wiele, ale będzie ich coraz więcej.

W najbliższym czasie będą pojawiać się, także PRZEPISY na pyszne posiłki dla każdego i na każdą kieszeń. Do każdego przepisu poza opisem będzie podana kaloryczność, rozkład makroskładników, tak żeby każdy mógł te posiłki wkomponować w swoją dietę oraz różne tipy, które będziesz mógł/-a wykorzystać we władnej kuchni.

Jestem dietetykiem online, więc możesz podjąć ze mną współprace nie wychodząc z domu. Dowiedz sie więcej na temat:

Możesz, także polubić mój profil na Facebooku oraz na Instagramie, żeby być na bieżąco z postami na blogu. Dzięki temu poznasz mnie lepiej.