Snickers

Współpraca miesięczna rozpoczyna się od wypełnienia ankiety żywieniowej, którą otrzymasz ode mnie na maila. Wypełniasz ją i odsyłasz mi. Po otrzymaniu Twojej ankiety umawiamy się na wstępną konsultację. Konsultacje przeprowadzam w formie online (wideo chat), bądź telefonicznie. Możesz wybrać, którą formę spotkana preferujesz, bądź możemy zrezygnować z konsultacji i zacząć współpracę wyłącznie od ankiety.


Na konsultacji ustalimy plan działania dostosowany do Twoich preferencji żywieniowych oraz stanu zdrowia. W ciągu 7 dni roboczych przygotuje dla Ciebie 7- dniowy plan żywieniowy wraz z zaleceniami, listą zakupów oraz listą zamienników.

Otrzymujesz ode mnie, także tygodniowy raport, który wysyłasz mi wypełniony po każdym tygodniu diety. Dzięki niemu będę mogła wprowadzić ewentualne zmiany, jeśli będzie taka potrzeba np. wymienić posiłek na inny, jeśli coś nie będzie smakować.

Podczas tego miesiąca jestem do Twojej dyspozycji i odpowiem na wszelkie Twoje pytania. Możesz pisać do mnie codziennie i pytać o każdą drobnostkę. Jeśli będziesz mieć spadek motywacji, idziesz na imprezę i nie wiesz co teraz, a może jesteś na zakupach i nie wiesz co kupić? Śmiało możesz do mnie pisać, po to jestem 🙂 Otrzymasz także dostęp do internetowego konta pacjenta. W trakcie trwania naszej współpracy proszę o cotygodniowe raporty, które będziesz wysyłać mi na maila, aby mieć pewność, że idziemy w dobrym kierunku. Na koniec miesiąca spotykamy się na konsultacji, gdzie ustalimy dalszy plan działania.


Cena: 299 zł


Ważne informacje dotyczące współpracy:

Pamiętaj, żeby bardzo dokładnie wypełnić ankietę żywieniową. Im dokładniej ją wypełnisz, tym lepiej będzie jadłospis dopasowany dla Ciebie. Jeśli posiadasz badania z ostatnich 3 miesięcy, proszę prześlij mi je razem z ankietą żywieniową. Jeśli zamierzasz dopiero zrobić badania, proszę o wykonanie:

  • morfologia
  • lipidogram
  • mocz
  • glukoza na czczo
  • Dodatkowo można sprawdzić:
  • witamina D
  • TSH (ft3, ft4)

Nie współpracuje z pacjentami onkologicznymi, z osobami z zaburzeniami odżywiania, z chorymi na cukrzycę typu I, z osobami z fenyloketonurią, z pacjentami ze schorzeniami nerek, z zawodowymi sportowcami i dziećmi.