Cześć jestem Gosia!

Bardzo miło mi widzieć Cię na moim blogu!


Nazywam się Małgorzata Hofman-Ziemba i jestem dietetykiem. Ukończyłam studia w Poznaniu na kierunku dietetyk kliniczny. Współpracuje z lokalną siłownią Lokomotive Fitness Club, dzięki czemu możesz skorzystać z kompleksowej opieki dietetyka i trenera personalnego. Zdrowa dieta w połączeniu z aktywnością fizyczna daje najlepsze efekty.

Jestem także mamą 3- letniej Mai. Na co dzień staram się pogodzić macierzyństwo z pracą, obowiązkami domowymi oraz rozwojem osobistym. Uwielbiam uczyć się i rozwijać oraz przekazywać moją wiedzę innym, dlatego możesz mieć pewność, że trafiłeś/-aś w dobre ręcę. W wolnym czasie głównie się uczę (czytam książki, słucham podcasty, robię kursy/ szkolenia), spędzam aktywnie czas, ale lubię też czasem spędzić wieczór z Netfilxem.


Moją misją jest pokazanie, że dieta to NIE kara. Podejmując współprace ze mną masz pewność, że jadłospis jest zawsze dopasowany do Twoich potrzeb, trybu życia oraz składa się z niewymyślnych produktów, które znajdziesz w większości sklepach. Biorę także pod uwagę, gdzie Ty robisz zakupy na co dzień.

Co to oznacza w praktyce?

Ty decydujesz ile chcesz mieć posiłków w jadłospisie oraz jak mają te posiłki wyglądać. Chcesz mieć naleśniki z czekoladą, kebab z frytkami a może batonika? Żaden problem wszystko jest do ustalenia. Wyznaje zasadę 80/20, czyli jemy w 80% zdrowo, pozostałe 20% to nasze małe zachcianki. Ze mną Twoja dieta nie będzie nudna, a dodatkowo zbilansowana, prosta i przyjemna.
Skoro tu jesteś to znaczy, że to jest najlepszy moment na to, żeby zadbać o siebie. Możesz także skorzystać z gotowych produktów takich jak e-book „Słodkie śniadania i desery” oraz wkrótce będą pojawiać się w sprzedaży gotowe jadłospisy.

Dlaczego założyłam bloga?

Be Smart-Eat Smart powstało po to, żeby pokazać Tobie, że dieta może być smaczna i prosta bez spiny. Znajdziesz tutaj wiele informacji dotyczących diety, motywacji, nawyków żywieniowych oraz smaczne i zdrowe przepisy.


Możesz się spodziewać jeszcze więcej pysznych przepisów oraz postów na konkretne tematy związane z odchudzaniem, dietą, motywacją. 

Będę chciała przekazać Ci moją wiedze, którą do tej pory zdobyłam na studiach, licznych kursach, konferencjach oraz z książek i z publikacji naukowych. Chce nauczyć Cię jak zmieniać nawyki i przede wszystkim jak jeść dobrze, smacznie i zdrowo. 

Możesz, także polubić mój profil na Facebooku oraz na Instagramie, żeby być na bieżąco.